Biz Kimiz?

İnsanoğlu kendi gerçekleri ile yaşadığı hayatın gerçeklerini örtüştürebildiği kadar gerçek mutluluğa yaklaşır…

Gerçek mutluluğa aniden ulaşamazsınız. Kim olduğunuzu  ve ileride ne olmak istediğinizi net belirlemeniz gerekir. Bu kapsamda kısa,orta ve uzun vadede ulaşmanız gereken hedefler oluşturmalı ve bu hedeflere  ulaşmak için çalışmanın yanı sıra tutkuyla savaşmalısınız.

Bizler bu deneyimi ölümle yaşam arasında tecrübe edinmiş tutkulu yaşam savaşçılarıyız.

Bilkent Üniversitesi  ve Deniz Harp Okulu mezunu  Deniz Subayı  ve aynı zamanda Elektronik, Makina, Endüstri ve Bilgisayar Mühendisleriyiz.  Aynı zamanda Uluslararası İlişkiler ve İşletme dallarında yüksek lisans eğitimlerine sahibiz.

Rutinden çıkarak gönüllülük esasıyla konfor alanından çıkmış, SAS Komandoluğunu seçmiş, bu kapsamda sınırlarını zorlamış, üst düzey mental ve fiziksel dayanıklılığa sahip, baskı altında karar verme yeteneği yüksek  ve takım ruhunu özümsemiş bireyleriz.  Bu sayede icra ettiğimiz zorlu görevler neticesinde Üstün Cesaret ve Feragat, Muharebe Harekat ve NATO Üstün Hizmet Madalyaları gibi en üst seviyede başarıları yaşamış  insanlarız.

Aktif görevimizin bitme zamanı 40’lı yaşlara yaklaşırken bizi biz yapan benzer duyguları doğa sporları, yelken ve triatlon/ironman sporunda keşfettik. Teorik olarak sivil ya da asker hangi mesleği yaparsa yapsın her insanın içinde var olan savaşçı ruhun kendisi bizi bir araya getirdi.

Bundan sonraki yaşantımızda daha fazla doğa ile uyumlu olmak adına;

Mental ve fiziksel dayanıklılık,dingin ruh hali, kişiye özel beslenme ve egzersiz programı gibi kişilerin zorlandığı noktalara mühendislik bakış açısı, mesleki tecrübe ve ilave olarak aldığımız eğitimlerle kalıcı çözümler bulmak, kazanımlarımızı hobiye çevirerek yakaladığımız mutluluğu yıllar boyu sizlerle paylaşmak adına SASfit’i kurduk.

Daha mutlu ve sağlıklı günlerde birlikte olmak dileğiyle…