Kamplarımız

KAMPLARIMIZ

SAS 101 ‘ İLK ADIM’ KAMP

Rutin bir döngünün içine hapis olmuş standart ve benzer hayatlar yaşayan çocuk ya da yetişkinler için düzenlenmiş, doğaya ve hayata farklı açıdan bakmayı hedefleyen, daha sağlıklı ve mutlu yeni bir hayata ‘İlk Adım’ kampıdır.

Şehri ve sebep olduğu stresi, bir günlüğüne bile olsa geride bırakacak, ormanda toprağa ayak basacak ve ciğerlerinize bol oksijen depolayacaksınız. Doğada giyim, ihtiyaç duyulacak ekipman/malzeme, temel harita pusula kullanmanın yanı sıra sizi bekleyen sıra dışı maceralara hazır olun.

SAS 201 ‘ ADVENTURE’ KAMP

Sadece belirli bir fizik kondisyon standartlarının üstünde yetişkinler * için talebe göre bir veya iki gece olarak uygulanan kamp programıdır. Kampçılık, dağcılık, trekking, harita pusula kullanma, hayatı idame ve sıra dışı maceralara hazır olun.

* Standartlar için bize ulaşınız.

SAS 301 ‘CHALLENGE’  KAMP

İleri seviyede mental ve fiziksel dayanıklılığa *sahip yetişkinler için uygulanır. Kampçılık,dağcılık,trekking,harita pusula kullanma,hayatı idamenin yanı sıra takım ruhu,hedef belirleme,konsantrasyon,yıldırmaya karşı koyma,stres yönetimi,baskı altında karar verme,ego ile mücadele gibi  kişinin sınırlarının zorlandığı içindeki savaşçı ruhun ortaya çıkmasına yönelik  talebe istinaden belirlenecek 2-3 gün süre ile uygulanan  bir kamptır.

* Standartlar için bize ulaşınız.

EBEVEYN-ÇOCUK  ‘ E-ÇO ’ KAMPI

Her çocuğun hayalidir anne babası ile çadır kurup kamp yapmak.  Bir gün sürecek bu kamp periyodunda yaşayacaklarınızı siz ve çocuğunuz ömür boyu unutamayacaksınız.

KURUMSAL   ‘ TAKIM ‘ KAMP

Şirketlerde yönetici sorumluluğunu taşıyanlar ve bir takımın üyesi olarak çalışanlar için tasarlanmış günübirlik aktivite programıdır. Amaç; şirket içi iletişimi kuvvetlendirmek, çalışanların verimliliğini ve motivasyonunu arttırmak, takım ruhunu pekiştirmek ve nihayetinde kurumun hedefine ulaşmasına katkıda bulunmaktır.